Nasza cyfrowa historia
 
1998
To miał być kolejny zwyczajny rok, taki który nie daje się specjalnie zapamiętać. A jednak! Wiosna jak zwykle powołała do istnienia nowy byt - tym razem była to niewiele wówczas znacząca firma, trudniąca się głównie kserografią i drobnymi pracami drukarskimi. Siła woli założycieli - równa co najmniej mocy małej elektrowni atomowej - pcha tę młodą strukturę ku nieuchronnemu dynamicznemu rozwojowi!

1999
Żniwo po roku jest imponujące - wszyscy zainteresowani drukiem i kopiowaniem z okolicy i nie tylko już wiedzą co to jest Kopland, gdzie jest i, co najważniejsze, po co tam chodzą - po jakość i szybkość w dobrej cenie! Aby nie spocząć na laurach rozpoczynamy pierwsze inwestycje.

2000 - 2004
Do naszej załogi dołączają kolejni pracownicy. Maszyny pracują pełną parą. Klientów przybywa. Koło fortuny od czasu do czasu przejeżdża się po naszych plecach wskazując nam mniej lub bardziej boleśnie coraz to nowe aspekty naszej pracy. Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się obsługa klienta. Jakość, szybkość, rzetelność. Firma doświadcza bardzo dynamicznego rozwoju. Zakres naszych usług znacznie już wykracza poza pierwotne założenia.

2005
Rok wyzwań. Rozpoczynamy działalność na polu druku wielkoformatowego. Pierwsza maszyna, pierwsze doświadczenia i ... pierwsi zadowoleni klienci! Szybko okazuje się, że kierunek rozwoju, który przyjęliśmy, świetnie się sprawdził. Zyskujemy nowe pomieszczenia,
w których powstają wydruki wielkoformatowe. Wprowadzamy nowe rodzaje mediów, pozyskujemy kolejnych stałych klientów. Kluczową sprawą jest jakość przy utrzymaniu najlepszych możliwych cen. Załogę zasilają kolejni pracownicy, rośnie wydajność.

2006
Budujemy profesjonalną drukarnię wielkoformatową w Smolcu pod Wrocławiem. Zyskujemy halę do oklejania pojazdów. Kładziemy duży nacisk na jak najwyższą jakość naszej pracy i jak najlepszą obsługę klienta. Inwestujemy w park maszynowy.

2007
Dalszy prężny rozwój działalności punktu usługowego przy ul. Nożowniczej. Kolejne inwestycje w druk wielkoformatowy. Najbardziej warte wspomnienia są wymiana plotera OCE 42" na Roland 72" oraz zakup maszyny TDS 450 wraz ze składarką automatyczną do druku i kopii CAD cz-b. Nowe urządzenia są nowocześniejsze, szybsze i dają jeszcze lepszą jakość. Do naszej załogi dołączają kolejni wysoko wykwalifikowani ludzie.

2008
Największa jak dotąd inwestycja firmy: produkcyjna drukarka wielkoformatowa Jeti 3324. Jest to pierwsza we Wrocławiu 24-głowicowa drukarka o szerokości druku 3,2m! Ta inwestycja pozwala nam na znaczne zwiększenie wydajności przy utrzymaniu wysokiej jakości druku i - co najważniejsze dla naszych klientów - znacznie bardziej korzystną wycenę naszych usług. Kolejni fachowcy zasilają nasze szeregi - stawiamy na profesjonalistów! Rozpoczynamy pracę nad nowym, bardzo zaawansowanym serwisem internetowym, umożliwiającym między innymi przyjmowanie zleceń przez internet. Kładziemy nieco większy nacisk niż dotychczas na utrwalanie naszego wizerunku - ważne miejsce w tych staraniach zajmuje (oprócz zmian wizualnych) znaczna poprawa jakości obsługi klienta.

Dzień dzisiejszy
Dzisiaj Kopland w niczym nie przypomina już małej rodzinnej firmy sprzed 15 lat. Obecnie w naszym parku maszynowym stoi sprzęt, na którym jesteśmy w stanie wydrukować 6000 kopii kolorowych oraz 17 000 kopii czarno-białych w ciągu godziny! Mamy możliwość druku zbigowanych i zszytych broszur, książeczek, ulotek zarówno czarno-białych jak i kolorowych. Nasza drukarnia wielkoformatowa wykonuje wydruki na takich mediach jak: papier citylight, baner frontlit, backlite, blockout, folia one way vision systemy prezentacyjne typu roll-up i el-banner, x-banner, materiał tekstylny, płótno canvas, folia transparentna, folia translucentna, folia monomeryczna, wylewana. Wyklejamy grafikę na pojazdach - zarówno pojedynczych jak i na całych flotach. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług, niespotykaną we Wrocławiu szybkość realizacji zamówień oraz zawsze pomocną i przyjazną obsługę naszych klientów.
Stałym klientom oferujemy szereg udogodnień: otwarte zlecenie miesięczne - płatność przelewem na podstawie faktury VAT wystawionej pod koniec miesiąca; stałe rabaty na wszystkie usługi; pierwszeństwo w wykonywaniu zleceń; szybki czas realizacji.strona główna
| druk cyfrowy | druk wielkoformatowy | systemy prezentacji | wycinanie liter i grafiki | skanowanie | usługi poligraficzne
zleć druk przez internet | kalkulator kosztów | FAQ | kontakt | strefa klienta

Firma Kopland oferuje takie usługi jak: druk wielkoformatowy, druk cyfrowy, banery, wizytówki i wiele innych.
Nasza drukarnia cyfrowa wykonuje małe i średnie nakłady w bardzo krótkim czasie, co daje nam przewagę nad drukiem offsetowym.
Zapraszamy do nas. Druk cyfrowy: Wrocław, ul. Nożownicza 37. Druk wielkoformatowy: Smolec k.Wrocławia, ul Ogrodowa 1A
stat4u